Kontakt z Kancelarią Adwokacką Edyty Żygas w Krakowie

Kancelaria Adwokacka Edyty Żygas świadczy różnego rodzaju usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. Oferta obejmuje czynności świadczone zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów. Zajmujemy się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, spadkowym, prawem pracy, prawem administracyjnym, gospodarczym, a nawet prawem kanonicznym. Niezależnie od rodzaju problemu prawnego, z jakim się Państwo zmagają, zapraszamy na konsultacje prawne do naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe wsparcie. Obsługujemy również Klientów anglojęzycznych.

Szczegółowych informacji na temat działalności Kancelarii zasięgnąć można telefonicznie oraz mailowo.

Istnieje możliwość umówienia się na konsultację w sobotę, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.zygasadwokatkrakow.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Edyta Żygas Kancelaria Adwokacka, Rynek Dębnicki 6/1 30-319 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem edyta.zygas@adwokatura.krakow.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Administratorem Danych Osobowych jest Adwokat Edyta Żygas, Kancelaria Adwokacka w Krakowie, Rynek Dębnicki 6/1, 30-319 Kraków.

Dane osobowe są przetwarzane po to, aby udzielić odpowiedzi na pytanie skierowane do kancelarii poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Adwokat Edyta Żygas

Edyta Żygas

Adwokat

Telefon : 508 174 446

Email : edyta.zygas@adwokatura.krakow.pl