Prawo spadkowe – pomoc i konsultacje prawne

Sprawy spadkowe dotyczą niekiedy bardzo skomplikowanych zagadnień. Szczególnie trudne mogą być przypadki, w których jest wielu spadkobierców. Wsparcie prawnika w zakresie prawa spadkowego może obejmować pomoc w przygotowaniu dokumentów i dopełnieniu innych formalności związanych z dziedziczeniem, a także reprezentację w sprawach sądowych. Do najczęściej poruszanych zagadnień w obrębie tej dziedziny należą: stwierdzenie nabycia spadku oraz sprawy o dział spadku.

Sprawy o działa spadku, zachowek i inne – zakres działalności Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Edyty Żygas świadczy wszechstronną pomoc w zakresie spraw dotyczących prawa spadkowego. Są to między innymi:

-postępowania o stwierdzenie nabycia spadku,

-sprawy o dział spadku,

-postępowania w zakresie uzyskania prawa do zachowku,

-postępowania o uznanie za niegodnego.

Stwierdzenie nabycia spadku i inne sprawy spadkowe – oferowane usługi

Usługi prawne świadczone przez Kancelarię w ramach prawa spadkowego to m.in.:

- porady i konsultacje dotyczące dziedziczenia, działu spadku i wielu innych podobnych zagadnień,

- sporządzanie pism,

prowadzenie spraw sądowych.

Adwokat, świadcząc wszystkie usługi dotyczące spraw o dział spadku oraz innych zagadnień związanych z prawem spadkowym, postępuje zgodnie z literą prawa i interesem Klienta. Wiedza i doświadczenie w tym zakresie pozwalają na zabezpieczenie interesów i praw Klientów naszej Kancelarii.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących udzielenia przez Adwokat Edytę Żygas pomocy prawnej w wymaganym zakresie zapraszamy do kontaktu.